Дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина – документ, що надає роботодавцеві право тимчасово використовувати працю іноземного громадянина на конкретному робочому місці або певній посаді.
Відзначимо, що дозвіл на працевлаштування є однією з підстав для одержання тимчасової посвідки на проживання іноземця на території України.
Одержання дозволу на роботу іноземного громадянина в Україні – процес досить складний. Необхідно зібрати правильний і достатній пакет документів, оформити документи українською мовою, спроектувати контракт між роботодавцем і найманим іноземним громадянином. На практиці подача невірно оформлених або не повністю укомплектованих документів негативно впливає на видачу дозволу про працевлаштування.
Щоб уникнути труднощів і затягнутого бюрократичного процесу, наша компанія завжди допоможе Вам, працюючи лише з кваліфікованими фахівцями і професіоналами. Ми займаємося оформленням дозволу на працевлаштування, дотримуючись офіційної процедури здобуття такого дозволу і гарантуємо своєчасність і результативність виконання роботи. У випадку не досягнення поставленого результату оплата за послуги повертається, про що прямо зазначається в договорі.
Питання про дозвіл на працевлаштування розглядається територіальним органом протягом семи робочих днів з дня реєстрації документів. Територіальний орган розглядає рівень освіти, кваліфікації іноземного громадянина, трудові умови, а також існуючу потребу у використанні праці кандидата. У зв’язку зі всім вище зазначеним, документація при подачі на розгляд комісії має бути оформлена максимально правильно і точно для здобуття швидкого і ефективного результату.
З допомогою нашої компанії Ви позбавите себе від необхідності оформлення документів українською мовою, затягнутої бюрократії в державних органах і здійснення помилок, які можуть привести до відмови. Ми допоможемо Вам витратити якомога менше грошей та нервів.
Необхідні документи для одержання дозволу:
- заява;
- довідка про те, що робоче місце або посада, на яких буде використовуватися праця іноземного громадянина, не пов’язані із приналежністю до громадянства України й не вимагають надання допуску до державної таємниці;
- звіт, поданий у районний центр зайнятості (подається в районний центр зайнятості не пізніше 15 календарних днів до звернення за дозволом на працевлаштування);
- довідка органу внутрішніх справ про відсутність судимості в іноземного громадянина на території України;
- копії документів про освіту або кваліфікацію іноземного громадянина;
- копії сторінок паспортного документа іноземця чи особи без громадянства з особистими даними разом з перекладом українською мовою, засвідченим в установленому законодавством порядку;
- дві кольорові фотокартки;
- документ, виданий лікувально-профілактичним закладом про те, що особа не хвора на хронічний алкоголізм, токсикоманію, наркоманію або інші інфекційні захворювання, перелік яких визначено МОЗ;
- довідку уповноваженого органу країни походження (перебування) про те, що іноземець чи особа без громадянства, які на момент оформлення дозволу перебувають за межами України, не відбувають покарання за скоєння злочину та стосовно них не здійснюється кримінальне провадження;
- інші документи, які визначаються відповідно до підстави та мети отримання дозволу на працевлаштування іноземця.
Звертаємо увагу, що за видачу дозволу справляється плата у розмірі 4 мінімальних заробітних плат, розмір яких встановлений законом на момент видачі дозволу.
Ми також допоможемо продовжити дію дозволу на працевлаштування іноземця, оскільки він видається на строк до 1 року і може бути продовжений на кожен наступний рік на підставі зібраного і поданого пакету документів.
За результатом надання послуги Ви отримаєте:
- Дозвіл на працевлаштування іноземця (продовження дозволу на працевлаштування).
Термін і вартість послуги:
- Термін одержання: від 7 робочих днів;
- Вартість 3 000 грн.
Нормативна база:
- Закон України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства»;
- Закон України «Про зайнятість населення»;
- Постанова КМУ від 27 травня 2013 р. №437 «Питання видачі, продовження дії та анулювання дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства».